Kontakt

Wszelkie pytania związane z organizacją Juwenaliów Politechniki Wrocławskiej prosimy kierować na adres mailowy: juwenalia@pwr.edu.pl

Najczęściej zadawane pytania od uczestników i odpowiedzi zamieściliśmy na stronie: FAQ.

Skład Sekcji Juwenaliowej 2016:

Przewodnicząca

inż. Anita Pelak    anita.pelak@samorzad.pwr.edu.pl
tel. +48 533 445 893

Pozyskiwanie funduszy Wiceprzewodnicząca

Dominika Stempień   dominika.stempien@samorzad.pwr.edu.pl 

Promocja

Jurand Kołodziej   jurand.kolodziej@samorzad.pwr.edu.pl 

Program / projekty studenckie

Aleksandra Skalska  aleksandra.skalska@samorzad.pwr.edu.pl 

Sztab i wolontariat

Magdalena Suchowiecka  magdalena.suchowiecka@samorzad.pwr.edu.pl 

Sprawy formalne

inż. Kamil Kiwacki   kamil.kiwacki@samorzad.pwr.edu.pl 

Technika

Dawid Chmiel   dawid.chmiel@samorzad.pwr.edu.pl 

Grafika

Karolina Wierzbicka   karolina.wierzbicka@samorzad.pwr.edu.pl

Bezpieczeństwo / logistyka

Michał Gogół    michal.gogol@samorzad.pwr.edu.pl